1339892

Ulla Forsell

(Sverige, Född 1944)
Ulla forsell, skulptur, signerad och daterad 1995.

Ulla Forsell, skulptur, signerad och daterad 1995.

Japaniserande, i form av karp, sammanfogade glasplattor, dekor i rött, blått, grönt, svart och guld, signerad ULLA FORSELL -95. Höjd ca 111 cm.

Enstaka nagg.

Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)708 92 19 77

Utropspris
5 000 SEK