1362297

Berit Johansson

(Sverige, Född 1945)
Berit johansson, vas, glas. pauly cvm, venedig, italien 1999.

Berit Johansson, vas, glas. Pauly CVM, Venedig, Italien 1999.

Signerad Pauly GVM Venezia 1999. Höjd 33 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Inköpt på Galleri Glas Ett 1999.

Utropspris
4 000 SEK