Konst Grafik
1349005

Beverloo Corneille

(Nederländerna, 1922-2010)
Beverloo corneille, färglitografi, 2002, signerad 36/75.

Beverloo Corneille, färglitografi, 2002, signerad 36/75.

carnaval des oiseaux 2002. P. 33,5 x 41,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK