1358164

Beverloo Corneille

(Nederländerna, 1922-2010)
Beverloo corneille, färgserigrafi, signerad corneille, daterad 81 och numrerad 167/200 med blyerts.

Beverloo Corneille, färgserigrafi, signerad Corneille, daterad 81 och numrerad 167/200 med blyerts.

Utan titel. Bildmått 49 x 64 cm.

Ej examinerad ur ram. Smärre fläckar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK