1358180

Beverloo Corneille

(Nederländerna, 1922-2010)
Beverloo corneille, multipel, signerad, numrerad xxix/xxx och daterad 2002.

Beverloo Corneille, multipel, signerad, numrerad XXIX/XXX och daterad 2002.

Framsida av portföljen "Venus sens dessus dessous". 47 x 51 cm.

Slitage längst kanterna.

Mollie Engström
Mollie Engström
Assisterande Specialist
+46 (0)70 748 22 63

Utropspris
5 000 SEK