Hänge, förgyllt sterlingsilver. emalj och diamanter ca 0.21 ct tot. Estland.

Äggets höjd 15 mm.
Inne i ägget finns en liten ängel som hänger i en kedja.
Total vikt 5 g.

Emaljskador.

Utropspris
450 EUR