Bernard Buffet

(Frankrike, 1928-1999)
Bernard Buffet
(Frankrike, 1928-1999)

Bernard Buffet, Brosch, 18K guld och emalj. Signerad Bernard Buffet. Franska stämplar.

Mått 45 x 45 mm.
Total vikt 13,2 g.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
2 500 EUR