Monica Backström, skulptur, glas, Kosta Boda, signerad.
Klarglas med underfång i grönt och blått samt med dekor av inneslutna luftbubblor. Signerad 8MBAUN979018 Kosta Boda Monica Backström Unique Monica Backström. Höjd 23 cm.
Smärre ytslitage. Mindre repor undertill.