Van Cleef & Arpels, collier, "Alhambra heart", 18K guld och hjärta i pärlemor

Stämplad VCA. Fransk stämpel. Numrerad BL 206478. Enligt uppgift Limited edition. Hjärta ca 14 x 12 mm. Längd ca 42 cm. Vikt 4,5 gram. Etui med spegel Van Cleef & Arpels medföljer.

Bruksslitage.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13