Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Ring, 14K vitguld, safir ca 1.24 ct och diamanter ca 1.25 ct tot. Finska importstämplar 1994.

Storlek 16,75/53.
Bredd 12 mm.
Diamanternas klarhet SI-I enligt certifikat.
Total vikt 4,1 g.

Slitage på skenan.

Utropspris
1 000 EUR