Madeleine Pyk – en samling F769

Balenciaga, "First", väska.

Balenciaga, "First", väska.

Väska i läder med avtagbar axelrem och dragkedja. En ytterficka med dragkedja, en innerficka med dragkedja. Sminkspegel i band. På numrerad etikett "BALENCIAGA PARIS", "made in italy". Dustbag.
Bredd 38 cm, höjd 24 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
450 EUR