Hölje till kamin, gjutjärn, tidigt 1900-tal.

Rikt dekorerad med gjutna blommor, blad och gallerverk. Höjd 85, bredd 42 cm.

Smärre slitage och rostangrepp.

Utropspris
3 000 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13