Gardencocon/Trädgårdsmöbel, Coconcenter, Belgien 2000-talets första del.

Trä, textil, rotting, detaljer i mässing, märkt Coconcenter, 150x115x155 cm, utfällbart tak/rygg- & armstöd, tillhörande presenning medföljer.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Fläckar.

Utropspris
6 000 SEK