Trädgårdsgrupp med bord och 4 stolar, 1900-talets mitt.

Vitlackerad stomme med grönmålade träribbor. Bord med fällbara ben. Sitthöjd 43, bordets diameter 93, höjd 63 cm.

Smärre slitage. Senare målning.

Utropspris
3 000 SEK