Inred sommarhuset

202 föremål
Bordsspegel, Glas Mäster, Markaryd, Sverige.
Klubbat pris
101 EUR
Utropspris
100 EUR
Taklampa, art-déco-stil, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Taklampa, Val St Lambert, Belgien, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Golvlampa, E. Hansson & Co., Malmö, 1950-tal.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bertil Vallien, skål, glas, Kosta Boda.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Carl Malmsten, bord, "Ovalen".
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Matta, maskinvävd, ca 274 x 182 cm.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Philippe Starck, taklampa, "Romeo Moon", Flos, Italien.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Norell, soffa, "Rotang", Norell Möbel AB.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Spegel, art déco, 1930-tal.
Spegel, art déco, 1930-tal.
Klubbat pris
250 EUR
Utropspris
150 EUR
Vägghylla, 1900-talets mitt.
Vägghylla, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
480 EUR
Utropspris
150 EUR
Tuire Hämäläinen, taklampa, Baltasar 2000-tal.
Klubbat pris
70 EUR
Utropspris
180 EUR
Flaska, glas, möjligtvis Fratelli toso, Murano, Italien.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
Golvlampa, 1960-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Edward Hald, skål, glas, Orrefors, 1925.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
Matbord, 1950/60-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Sybord, 1950/60-tal.
Sybord, 1950/60-tal.
Utropspris
2 000 SEK
Tom Dixon, taklampa, "Copper Shade", 2000-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Sven Larsson, stolar, 6 st, 1970-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Matta, rölakan, signerad EE, ca 198 x 142 cm.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Taklampa, 1930-tal.
Taklampa, 1930-tal.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Vas, 'A scavo' glas, Cenedese, Murano, Italien.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Soffa och fåtölj, 1970-tal.
Soffa och fåtölj, 1970-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Says Who design, stol "Palm", Bolia, samtida.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Oscar Zanotti, skulptur, glas, Zanetti, Murano, Italien.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Per Hammarström, vaser, 2 st, stengods, signerade.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Tevagn, Nordiska Kompaniet, 1929.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Fåtölj, Swedish modern, 1940/50-tal.
Klubbat pris
7 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Sideboard, 1950/1960-tal.
Sideboard, 1950/1960-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Spegel, venetiansk stil, omkring år 1900.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940/50-tal.
Klubbat pris
8 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Vas, glas, Murano, Italien.
Vas, glas, Murano, Italien.
Klubbat pris
2 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Spegel, "Diplomat", Fröseke, 1960-tal.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda, signerad.
Klubbat pris
1 211 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Tamburmajor, 1900-talets slut.
Klubbat pris
55 EUR
Utropspris
200 EUR
Gunnel Nyman, taklampa, modell 81003, Idman 1940-tal.
Klubbat pris
140 EUR
Utropspris
200 EUR
Fåtölj, 1960/70-tal.
Fåtölj, 1960/70-tal.
Klubbat pris
50 EUR
Utropspris
200 EUR