Inred sommarhuset

214 föremål
Sybord, 1950/60-tal.
Sybord, 1950/60-tal.
Utropspris
2 000 SEK
Says Who design, stol "Palm", Bolia, samtida.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Soffa, sent 1800-tal.
Soffa, sent 1800-tal.
Utropspris
2 000 SEK
Bord, 1800-talets mitt.
Bord, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
30 EUR
Utropspris
100 EUR
Byrå, England 1900-talets sista del.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, sammansatt, 17-och 1900-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Empire, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, renässansstil, sent 1800-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Sven Larsson, stolar, 6 st, 1970-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Karmstolar, 4 st, 2000-tal.
Karmstolar, 4 st, 2000-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-talets slut.
Byrå, 1800-talets slut.
Klubbat pris
35 EUR
Utropspris
250 EUR
Tamburmajor, 1900-talets slut.
Klubbat pris
55 EUR
Utropspris
200 EUR
Fällbord, svenskt, 1700-talets slut.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, stolar, 4 st, Åfors Möbelfabrik.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 2 st, snarlika, gustavianska, 17-och 1800-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Stolar, sex stycken, rokoko 1700-talets mitt.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegellampetter ett par, Nyrokoko, omkring år 1900.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Sidobord, rokokostil, sent 1800-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, Swedish modern, 1940-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
100 EUR
Utropspris
200 EUR
Fåtölj, "Påfågelstol", 1970-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, nyrenässans, omkring år 1900.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
Matbord, 1950/60-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Pulpet, 1700-tal.
Pulpet, 1700-tal.
Utropspris
400 EUR
Fåtölj, 1960/70-tal.
Fåtölj, 1960/70-tal.
Klubbat pris
50 EUR
Utropspris
200 EUR
Carl Malmsten, bord, "Ovalen".
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
Utropspris
2 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Tevagn, Nordiska Kompaniet, 1929.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Soffbord, oy Boman ab, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Stolar 3 st samt pall, sengustaviansk stil omkring år 1900.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, sent 1900-tal.
Sängbord, sent 1900-tal.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1970-tal.
Fåtöljer, ett par, 1970-tal.
Klubbat pris
270 EUR
Utropspris
200 EUR
Soffa, Art Deco 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-talets slut.
Bord, 1900-talets slut.
Klubbat pris
50 EUR
Utropspris
100 EUR
Bokhylla 1950/60-tal.
Bokhylla 1950/60-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tallrikshylla, allmoge, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
Fåtölj, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
55 EUR
Utropspris
200 EUR
Skrivbord, nyrenässans, från omkring år 1900.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Sängbord, ett par, jugend, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, ur Stockholm-serien, IKEA.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gårdskratta/Gårdsharv omkring år 1900.
Klubbat pris
401 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bokskåp, nygotik, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arne Norell, soffa, "Rotang", Norell Möbel AB.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Karmstol, Kina, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Överskåp, sengustavianskt, omkring 1800.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tuire Hämäläinen, taklampa, Baltasar 2000-tal.
Klubbat pris
70 EUR
Utropspris
180 EUR
Trädgårdssoffa, 1900-talets början.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gungstol, 1960-tal.
Gungstol, 1960-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brickbord, Nyrokoko, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Soffa med fåtölj, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets mitt.
Soffbord, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jacobsen, karmstol, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Karin Mobring, fåtölj, "Diana" för IKEA 1970-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Däckstol, Scandinavian Design Jutlandia, sent 1900-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Swedish modern, 1940/50-tal.
Klubbat pris
7 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Pall, Finland 1900-talets början.
Klubbat pris
65 EUR
Utropspris
150 EUR
Spegellampett, nyrokoko, 1800-talets slut.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelplatå/väggspegel, Swedish Modern, 1940-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1940-tal.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Skänk, gustaviansk stil, omkring år 1900.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsgrupp, 5 delar, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
4 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK