Bord, Åby Möbelfabrik, 1930-40-tal.

Sportstugemodell i furu med beslag av tunnband. Tidningshylla under. Längd 95, bredd 60, höjd 65 cm.

Slitage. Märken. Smärre skador. Fläckar.

Utropspris
5 000 SEK
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13