1369822

Bertil Fällman, helhornskniv, signerad och daterad 09.

Bertil fällman, helhornskniv, signerad och daterad 09.

Knivblad av Ivan Linderborg. Signerat skaft av graverat renhorn med dekor av renhuvud. Skulpterad och graverad slida av renhorn med monogramsignatur. Knivens längd 19, total längd 22 cm.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
10 000 SEK
Rekommendationer