Van Cleef & Arpels, örhängen, 18K guld och diamanter ca 4.50 ct tot. Frankrike 1960-70-tal.

Märkta Van Cleef & Arpels, 77847.
Mått 17 x 22 mm.
Diamanternas klarhet SI, färg H enligt certifikat.
Total vikt 17,9 g.

Senare tillsatta tappar. Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
3 500 - 4 000 EUR