1386694

Bertil Vallien

(Sverige, Född 1938)
Bertil vallien, skulptur, båt, glas, orrefors.

Bertil Vallien, skulptur, båt, glas, Orrefors.

Bärnstenstonad glasmassa med innesluten dekor av spiral i svart. Signerad Kosta Boda B. Vallien 305860373. Stativ i metall medföljer. Längd 44 cm.

Smärre ytslitage.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
15 000 SEK
Rekommendationer