Ivan Ivarson

(Sverige, 1900-1939)
Ivan Ivarson
(Sverige, 1900-1939)

Ivan Ivarson, olja på duk/pannå, ej signerad (intygad av sonen Per)

Predikan. 70 x 70 cm.

Proveniens

Thorsten Bergmans Samling

Konstnär

Utropspris
60 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801