Okänd konstnär, akvarell och tusch på papper, två stycken, Kina, 1900-tal.

En med blomma. Mått med ram 39x90 cm. En med fågel på blommande kvist. Mått med ram 43,5x105 cm.

Fläckar, ej examinerad ur ram.

Utropspris
2 500 SEK