Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281
942
1403412

Målningar på rispapper, fyra stycken, Japan, 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Färg och tusch på papper, olika motiv från palats- och utomhusmiljöer. Oramade. Bladmått 27,5x67,5 cm. Mått med passepartout 34,5x78,5 cm.

Slitage.