1407760

Elsa Kallio

(Finland, 1889-1955)
Elsa Kallio, rya / ryamatta för Taidekudos ja Lankaliike Elsa Kallio. Ca 200 x 130 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre skador. Fläck. Skadade fransar.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
300 EUR