1407776

Trasmatta, 1930-tal. Ca 325 x 225 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skadade fransar. Större fläck.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
300 EUR