1411575

Bordslampa, 1930-tal.

Bordslampa, 1930-tal.
Bordslampa, 1930-tal.
Bordslampa, 1930-tal.
Bordslampa, 1930-tal.

Förnicklat skaft och fotplatta. Höjd 33 cm.

Senare skärm. Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
200 EUR