Bord / telefonbord 1930-tal.

Bord / telefonbord 1930-tal.

Betsad björk, draglåda och hylla. Bredd 70 cm. Djup 35 cm. Höjd 60 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Repor. Aningen ostadig.

Utropspris
200 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17