1402732

Gerhard Wihlborg

(Sverige, 1897-1982)
Gerhard Wihlborg, olja på duk, signerad.

Interiör, 46x76 cm.

Obetydligt ytslitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
5 000 SEK