Ernst Norlind

(Sverige, 1877-1951)
Ernst Norlind, olja på duk, signerad EN.

Storkar, 47x65 cm.

Obetydligt ytslitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
4 000 SEK