1396474

Vägglampor, ett par.

Vägglampor, ett par.
Vägglampor, ett par.
Vägglampor, ett par.

Stomme i vitmetall. Behängd med glasprismor. Fyra ljuspunkter. Höjd ca 52, bredd 24 cm.

Smärre slitage. Nagg. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer