1400409

Skulptur, brons och sten, Italien 1800-tales slut.

Skulptur, brons och sten, italien 1800-tales slut.

Madonna Immaculata. Höjd 33 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre skador. Sprickor. Fläckar. Lagning.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
250 EUR
Rekommendationer