1405206

Elsa Stackelberg, vilstol/solstol, Fri Form, 1900-talets andra hälft.

Elsa stackelberg, vilstol/solstol, fri form, 1900-talets andra hälft.

Betsad furu. Ställbar rygg. Stoppad djuphäftad plymå. Brickmärkt. Längd ca 170 cm.

Smärre slitage. Smärre märken och fläckar.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer