1405789

Fåtölj 1900-talets senare del

Fåtölj 1900-talets senare del.

Klädd med skinn, lös sittdyna, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage. Avnött. Blekt. Missfärgad. Slitage. Skador.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer