1406062

Ryamatta, 1930-tal. Ca 192 x x 135 cm.

Ryamatta, 1930-tal. ca 192 x x 135 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre slitage.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
300 EUR
Rekommendationer