Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Chopard hängsmycke 18K guld "Happy Diamonds"

med runda briljantslipade diamanter, diameter hänge ca 13 mm, längd kedja ca 43 cm, totalvikt 16 g. Hänge signerat Chopard och numrerat 9284987 79/1423-20, kedja signerad Chopard. Pouch från Chopard medföljer.

Bruksslitage.

Utropspris
25 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13