Madeleine Pyk – en samling F769

Adolf Baumgartner (Constantin Stoiloff)

(Österrike, 1850-1924)
(Österrike, 1850-1924)

Adolf Baumgartner, olja på duk, signerad.

Fiskehamn. 69 x 105 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
500 EUR