1402046

Timo Solin

(Finland/Sverige, Född 1947)
Timo Solin, Dansande kvinna.
Timo Solin, Dansande kvinna.
Timo Solin, Dansande kvinna.
Timo Solin, Dansande kvinna.
Timo Solin, Dansande kvinna.
Timo Solin, Dansande kvinna.
Timo Solin, Dansande kvinna.

Timo Solin, Dansande kvinna.

Sign. Numrerad 1/8. Bronsskulptur. Höjd 52 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
2 400 - 2 800 EUR