1413287

Teuvo Kotilainen

(Finland, Född 1925)
Teuvo Kotilainen, Kvinna.
Teuvo Kotilainen, Kvinna.
Teuvo Kotilainen, Kvinna.
Teuvo Kotilainen, Kvinna.
Teuvo Kotilainen, Kvinna.
Teuvo Kotilainen, Kvinna.

Teuvo Kotilainen, Kvinna.

Sign.1955. Bronsskulptur. Höjd 35 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
600 EUR