Design Möbler
1410751

Arne Jacobsen

(Danmark, 1902-1971)
Arne jacobsen, stolar 3 st "myran" för fritz hansen sent 1900-tal.

Arne Jacobsen, stolar 3 st "Myran" för Fritz Hansen sent 1900-tal

Vitlackerade, stomme av metall, märkt i godset, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage. Fläckar. Avnött. Färgbortfall. Repor. Märken. Smärre skador. saknar tvp kupor undertill

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H1

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Auktionen avslutas
2 dagar 17 timmar
600
57
58
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 650 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
2 jul 9:47
600 SEK