Omega, Seamaster, armbandsur, 36,5 mm

guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, ca 1967.

Caliber 564, Serienr. 25384882, Boettnr. CD 168.022 / CD 166.028

Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Skadad urtavla. Repor. Gravyr.

Utropspris
3 000 SEK
Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

811. Jacob Philipp Hackert, Kortspelare utanför värdshus.
Utropspris
300 000 - 350 000 SEK
Budhistorik
340 000

ditt bud
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
230 000

ditt bud
220 000

ditt bud
Aktuellt bud:
340 000 SEK