CG Hallberg kandelabrar ett par silver Stockholm 1939

Rokokostil, för två ljus vardera, höjd 21 cm

Bruksslitage. Repor. Fyllda fötter.

Utropspris
2 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17