Olle Alberius

(Sverige, 1926-1993)
Olle Alberius
(Sverige, 1926-1993)

Olle Alberius, skulptur signerad

Signerad Orrefors Expo A 461.76 O Alberius, höjd 49 cm, med gåvoinskription

Bruksslitage. Repor. Senare gravyr.

Utropspris
2 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13