Serveringsfat Kina Qinalong (1736-95) porslin

Dekor i underglsayrblått av strödda blommor och antikviteter, 41x34 cm

Bruksslitage. Glasyrmistor. Nötta kanter. Nagg. Repor.

Utropspris
2 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17