Golvlampa 1960-tal

Golvlampa 1960-tal

Teak och mässing, total höjd 150 cm

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17