1414761

Wiwen Nilsson

(Sverige, 1897-1974)
Wiwen Nilsson, ask med lock, sterling silver Lund 1954.

Wiwen Nilsson, ask med lock, sterling silver Lund 1954

Rund, lock med monogram SW, diameter 3,5 cm, höjd 1,7 cm, vikt 28 gram

Bruksslitage. Repor.

Formgivare

Fler smyckesformgivare:

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
1 500 SEK