Arne Jones E1299

Helge Johansson

(Sverige, 1886-1926)
Helge Johansson
(Sverige, 1886-1926)

Helge Johansson, olja på duk, signerad och daterad Öland 1915

Blommande träd i kruka. 61 x 50 cm.

God kondition

11 100
1 053
1 205
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
31 jul 2022 7:47
11 100 SEK
28 jul 2022 16:03
9 100 SEK
25 jul 2022 18:29
7 000 SEK
25 jul 2022 10:37
2 000 SEK
23 jul 2022 10:41
1 000 SEK
Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Ansvarig specialist modern konst
+46 (0)702 53 14 89