Helge Johansson

(Sverige, 1886-1926)
Helge Johansson
(Sverige, 1886-1926)

Helge Johansson, olja på duk, signerad och daterad Cagnes sur Mer 1923

Otydligt betitlad a tergo. 54,5 x 65 cm.

Obetydlig ytsmuts

Klubbat pris
8 200
715
748
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
9
31 jul 2022 21:46
8 200 SEK
8
31 jul 2022 21:46
8 100 SEK
8
31 jul 2022 18:09
8 000 SEK
31 jul 2022 7:49
7 800 SEK
25 jul 2022 23:47
6 000 SEK
25 jul 2022 18:30
5 500 SEK
25 jul 2022 14:47
3 300 SEK
25 jul 2022 10:38
3 000 SEK
24 jul 2022 22:32
2 500 SEK
23 jul 2022 21:10
2 100 SEK
23 jul 2022 16:49
1 100 SEK
23 jul 2022 10:43
1 000 SEK
Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89