Donald Lipski

(USA, Född 1947)
Donald Lipski
(USA, Född 1947)

Donald Lipski, skulptur signerat och daterad foto medföljer

Untitled, 17x17x6 cm

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Anders Tornberg collection

Medföljer signerat foto av skulpturen daterat 1986

Utropspris
3 000 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13