1416421

Fåtöljer, ett par, 1950-tal.

Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.

Fast stoppad klädsel. Lackade ben. Bredd 71 cm, sitthöjd 41 cm, höjd 82 cm

Åldersrelaterat slitage. Senare klädsel. Fläckar.

Frida Nyman-Ahlgren
Frida Nyman-Ahlgren
Assisterande specialist, smycken
+358 (0)50 407 9406

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
300 EUR