1417871

Fåtöljer, ett par, Louis XV-stil, 1900-tal.

Bergèrerer med stomme av bok, skuren dekor, lös sittplymå. Bredd 75, sitthöjd 46 cm.

Smärre slitage, mindre fläckar.

Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK